• Úvod
  • Vyšetření na protilátky v našem odběrovém centru

Vyšetření na protilátky v našem odběrovém centru

Připravili jsme pro vás jednu z nejpřesnějších dostupných diagnostik protilátek proti koronavirům. Jedná se o detekci pomocí plně automatické metody sendvičové ELFA (Enzyme Linked Fluorescent Assay) technologií vyvinutou francouzskou společností bioMérieux, která je proslulá nejpřesnějším testem pro detekci HIV na světě, který také v našich laboratořích provádíme.

Provádíme souběžně analýzu protilátek třídy IgM a IgG.

O jaký test jde a jak je test přesný? Tento test je určen pro použití jako pomůcka k určení, zda byli klienti vystaveni tomuto viru a byli jím infikováni a zda došlo k vyvolání imunitní reakce vytvořením specifických protilátek třídy IgM a IgG proti viru SARS-CoV-2. Protilátky IgM jsou detekovány převážně po sedmém dnu, kdy postupně narůstá jejich hladina, která se začíná snižovat 3 týdny po nástupu příznaků. Protilátky třídy IgG vznikají později než protilátky třídy IgM, ale jejich hladina se udržuje déle.

Senzitivita kombinované metody detekce obou typů protilátek je 100% od šestnáctého dne po začátku infekce. Specifita metody je 99,4%.

Provádí se odběr žilní krve z paže. Odběry krve provádíme pouze dospělým osobám.

Chcete se nechat otestovat ?

Naše odběrové centrum se nachází na adrese
ELISABETH PHARMACON, spol. s r. o.
Rokycanova 4437/5
Brno-Židenice, 61500
Kliknutím do některého z boxů níže se můžete objednat na odběr a otestování:

Testování protilátek COVID-19 PCR testování SARS-CoV-2

www.e-gene.cz